اخبار کانون وکلا


امروز دوشنبه, 31 تیر 1398 - Mon 07 22 2019
واکنش رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجانغربی به اظهارات اخیر رئیس دیوان عالی کشور

بسمه تعالی

جناب آقای مرتضوی ریاست محترم دیوان عالی کشور انتظار جامعه حقوقی ایران اعم از قضات شریف دستگاه قضایی و وکلای محترم دادگستری از حضرتعالی بعنوان رئیس دیوان عالی کشور و بعنوان قاضی عالی رتبه در تشکیلات قضایی بیشتر از این است .

به نظر حضرتعالی در اظهار چنین مطلبی تعجیل فرمودید و این بیانات علاوه بر اینکه توهین به مقام و شان وکلای محترم اناث شاغل در کانون های وکلا و مراکز مشاوران می باشد. توهین به قضات شریف و زحمت کش قوه قضائیه بوده و در اذهان مردم و جامعه نسبت به این عزیزان ایجاد شبهه نموده و چنین القا می شود که شاید قضات عادل نظام مقدس اسلامی بر نفس خود تسلط نداشته و پاکدامن نباشند و این طرز تفکر توهین به هر دو بال فرشته عدالت بوده و به نظر حقیر جناب مرتضوی عزیز می بایستی در اظهارت تجدید نظر نمایند.

                                                                                                                                                                              سعید عباسی چهارراهی

رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجانغربی

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 10 تیر 1398 09:44

تعداد بازدید: 51

قبل توجه کارآموزان ورودی

بسمه تعالی

هیات مدیره با عنایت به برگزاری جلسه توجیهی جهت کارآموزان جدید الورود و با توجه به تاخیر در وصول پاسخ به برخی استعلامات این عزیزان با شروع به کار این عزیزان 15 روز زودتر از اتمام مهلت مقرر دو ماهه موافقت می نماید . لذا پرونده های نامبردگان ظرف سه روز آتی فعال خواهد شد.

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 09 تیر 1398 08:38

تعداد بازدید: 51

جلسه کاراموزی شعبه سخنرانی ورودیهای 96 و 97روز پنجشنبه مورخ 98/04/06

اطلاعیه: قابل توجه کاراموزان ورودی 97و 96: جلسه کاراموزی شعبه سخنرانی روز پنجشنبه مورخ 98/04/06 ساعت 10:30 در محل سالن اجتماعات کانون  وکلایی دادگستری اذربایجانغری برگزار خواهد شد.موضوع: نحوه طرح دعاوی بصورت خودکاربری وکیل       سخنران :اقایان سجاد خیری و پژمان شادنژاد اعضای محترم کمسیون انفورماتیک کانون

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 03 تیر 1398 04:34

تعداد بازدید: 50

جلسه کارآموزی شعبه سخنرانی مورخ 6/4/98

قابل توجه کارآموزان محترم  ورودی های 97 جلسه کارآموزی شعبه سخنرانی روز پنجشنبه مورخ 98/04/06 راس ساعت 9:30در محل سالن اجتماعات کانون وکلای استان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد حضور کلیه عزیزان الزامی می باشد ضمنا  همراه داشتن دفترچه کارآموزی الزامی ست .   موضوع جلسه: جلسه توجیهی کارآموزی                 

             علی قویدل قره باغ  مسئول شعبه سخنرانی و کارآموزی کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 03 تیر 1398 04:29

تعداد بازدید: 37

اطلاعیه مهم در خصوص کمیسیون کار آموزی و اختبار کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی

 

 
 
اطلاعیه مهم در خصوص کمیسیون کار آموزی و اختبار کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی️
 
با عنایت به تقاضای استعفای جناب آقای کریم مقبل ریاست محترم کمیسیون کارآموزی و اختبار کانون به دلیل مشغله و مشکلات شخصی ، هیئت مدیره ضمن تشکر از زحمات آن بزرگوار در طول دوران تصدی ، با استعفای ایشان موافقت و متعاقبا با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب آقای ناصر الدین حسینی و عضویت ایشان در همان کمیسیون ، ایشان را به سمت ریاست محترم کمیسیون کار آموزی و اختبار منصوب مینماید. برای این بزرگوار هم در سمت جدید آرزوی توفیق و سربلندی داریم   . بدیهی است از تجربیات جناب آقای مقبل به عنوان عضو محترم  کمیسیون همچنان استفاده خواهد شد . 
 
هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 03 تیر 1398 04:30

تعداد بازدید: 38


1387 - 1396 © تمامی حقـوق این تارنما متعلق به کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی می باشد .

ورود یا عضویت

مجوز استفاده از قالب خبری ورزشی رسا برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .